KONST / Litografier / Färglitografi 13761012

nr 1376 1012

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Skärfläckor. Signerad, numrerad 175/375. Bladets mått: 42x59,5 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:06:05

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson